Prodej bytového nábytku

 

Neuk s.r.o.

Prodej a výroba čalouněného nábytku, sedacích souprav, sedaček, pohovek a polohovacích křesel. Nabídka vybavení interiérů, hotelů, penzionů, restaurací, kaváren, obchodů. Od projektu po realizaci. Výroba reklamních a klubových křesel.

Dlouhá Louka 480, Vlachovo Březí

mecca interier, s.r.o.

Prodáváme kuchyně včetně návrhů, montáže a dopravy. Poskytujeme vestavěné elektrospotřebiče předních evropských a českých výrobců dále obývací pokoje, ložnice, dětské pokoje, sedací soupravy, studio zdravého spánku, zdravotní matrace, rošty.

Vodňanská 47, Prachatice II

Pavel Ondřich, Prodej sedacího nábytku

Zakázková výroba masivního nábytku, sedací soupravy na míru. Velký výběr potahových látek a kůží. Ostatní nábytek na zakázku. Nabízíme dopravu a montáž. Kvalifikovaný prodejní a poradenský servis. Možnost nákupu zboží na splátky.

Pasovská 114/7, Vimperk II

Marie Zábranová Výhled

Nabízíme grafické návrhy koupelen, rekonstrukce bytových jader. Prodej obkladů, dlažeb, vodovodních baterií, koupelnového nábytku, doplňků a zrcadel.

Pivovarská 88/21, Vimperk I

Roman Podlaha - Floor and Co

Provoz prodeje sektorového a kusového nábytku, sedacích souprav, vybavení jídelen.

Budovatelská 1119, Prachatice II

Marra, s.r.o.

Nabízíme prodej bytového nábytku.

Budovatelská 1031, Prachatice II

FONKA, s.r.o.

Můžete u nás vybrat cenově příznivé sedací soupravy, pohovky, křesla, válendy...určené do malých prostor, vybavení dětských pokojů, pro mladá manželství, ale i pro babičku a dědečka. Najdete u nás i luxusní zboží, které podtrhne Váš vkus a bude originálním řešením pro Váš byt.

Žernovická 227, Prachatice II

Nábytek, židle, stoly
 

Desing nábytek na míru - Jídelní židle a jídelní stoly, ale i kompletní sedací soupravy pro domov, kancelář i restaurace pro Vás vyrábí Belterra.cz

Levné matrace za super ceny, kvalita s dlouhou životností. Matrace pro váš zdravý spánek.

 

Vyfiltrovat z výsledků jen města:

 
 
 
 
 
PRO FIRMY:

Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?